Kredītu apvienošana

Vai Tev ir vairāki kredīti? Vai Tev šķiet, ka maksāt vairākus kredītus ir salīdzinoši neizdevīgi? Ja Tava atbilde uz šiem jautājumiem ir "jā", tad mēs piedāvājam risinājumu - tagad iespējams apvienot dārgus kredītus un ietaupīt naudu, apvienojot kredītus vienā. Šādi Tu samazināsi savas kredītu izmaksas. Apvienojot kredītus, Tu ekonomēsi izmaksas un samazināsi kopējo ikmēneša maksājumu.

Kredītu apvienošanas priekšrocības:

  • samazini ikmēneša maksājumu;
  • iegūsti vienu kredītu un ieekonomē savu naudu.

Ko nozīmē "apvienot kredītus vienā"?

Apvienot visus kredītus vienā pie cita aizdevēja - tas nozīmē jaunu kredītu, kas atbilst Tavai visu kredītu summai, vienu maksājumu un vienu aizdevēju. Tev vairs nebūs jāveic neskaitāmi maksājumi katrai kredītkompānijai, jo iespēja "apvienot kredītus vienā" ļaus to darīt tikai vienu reizi. 

Kad personai ir vairāki kredīti ar augstu procentu likmi, tos izdevīgāk apvienot vienā, nevis maksāt dažādiem aizdevējiem. Ja personai ir vairāki ātrie kredīti, viegli iespējams zaudēt kontroli un nokļūt parādnieku sarakstā. Ātrie kredīti, kas netiek atmaksāti laikā, pagarinot atmaksas termiņu, kļūst dārgi.

Ir vairāki veidi, kā samazināt kredīta izmaksas, viens no variantiem - ilgtermiņa kredīts ar labākiem nosacījumiem. Apvienojot kredītu, Tu vari ietaupīt laiku, uzlabot noteikumus un ievērojami samazināt izmaksas. Kad tiek piešķirts kredīts citu kredītu apvienošanai, Tev tiks samazināta augstā procentu likme, turklāt būs tikai viens mēneša maksājums. Iespējams apvienot visus dārgos kredītus vienā un to kopējā summa var būt pat līdz 10 000 EUR. Apvienot kredītus iespējams arī tad, pat ja ir parādi.

Galvenie ieguvumi

  • Iespēja vairākus kredītus apvienot vienā;
  • Mazāks ikmēneša maksājums;
  • Ātri un viegli noformējams;
  • Zema procentu likme. 

Kā apvienot?

Jāizveido pārskats par visiem kredītiem, kas jāatmaksā, uzzināt kopējo atmaksas summu. Tad jāatrod aizdevējs, kas varētu segt šo summu un tajā piedāvātu zemāku procentu likmi. Piemēram, Tu vari izmantot mūsu mājas lapu,  lai atrastu aizdevēju, kas atbilst Tavām prasībām un vēlmēm.

Pašreiz ir vairāki aizdevēji, kas piedāvā kredītu apvienošanu. Tu izvēlies aizdevēju un iesniedz pieteikumu kredītu apvienošanai. Pieteikuma formā aizpildi visus nepieciešamos laukus, visus esošos kredītus, to kopējo summu.

Kad aizdevējs būs saņēmis kredīta pieteikumu, to izskatījis, apstiprinājis, tad nepieciešams parakstīt jauno kredīta līgumu. Aizdevējs, kas piedāvā kredītu apvienošanu, pārskaitīs naudu pa tiešo ātro kredītu kompānijām. Klientam drošības nolūkos nepieciešams sazināties ar ātro kredītu kompānijām, lai noskaidrotu, vai kredīta atlikums ir dzēsts. Citādi nav jāuztraucas, jo tagad ir viens kredītus vienā vietā.

Kas jāņem vērā?

Ātrie kredīti ir veiksmīgs īstermiņa risinājums, it īpaši, ja piedāvā pirmo kredītu ar 0% komisijas maksu. Taču reizēm salīdzinoši viegli nonākt situācijās, par kuru pat neesi domājis, un tad kredītu apvienošana ir labs risinājums.

Svarīgi saprast lietas būtību un ātri pieņemt pareizu lēmumu. Pat tad, ja tas šķiet grūti, pierakstiet visus kredītu izdevumus, ko maksājiet. Bez pārskata nav iespējams pieņemt labāko lēmumu.

Salīdzinājums ar reālām izmaksām

Kredītu kompānijas katru klientu izvērtē personīgi, kredīta izmaksas var atšķirties. Paskaidrojošas atbildes uz klienta jautājumiem, piemēram, norādes par kavētiem maksājumiem, norādes par neveiktiem maksājumiem un politikas par atbildīgu kreditēšanu, maksu atklāšana (gada procentu likme, atjaunošanas politika, kontaktinformācija u.c. ir pieejama konkrētā pakalpojumu sniedzēja mājas lapā). 

Ja kredīta izmaksas Tev šķiet pārāk augstas, meklē aizdevēju, kas piedāvā kredītu ar labākiem noteikumiem.

Konta izraksts

Lai pieņemtu lēmumu par kredīta izsniegšanu, aizdevējs var pieprasīt bankas konta izrakstu. Tādējādi aizdevējs pārliecinās, vai klients ir spējīgs veikt maksājumus un vai ikmēneša ienākumi nodrošinās jauno kredītu atmaksu.

1. Izveido pārskatu

Ir svarīgi sekot līdzi, cik daudz kredītu Tu esi atmaksājis un cik vēl esi parādā.

2. Vienlaikus meklē vairākus aizdevējus

Salīdzini vairākus aizdevējus, kas piedāvā kredītu apvienošanu, to noteikumus, procentu likmes.

3. Seko līdzi savām finansēm

Pat ja Tev ir finansiālas grūtības, iespējams apvienot dārgus kredītus vienā. Kredītu apvienošana, iespējams, ir otra iespēja paveikt lietas pareizi. Ar kredītu apvienošanu Tu vari ietaupīt naudu, samazinot ikmēneša izdevumus un uzlabot savu finanšu stāvokli.

Kas palielina izredzes saņemt kredītu apvienošanai?

  • Esi vismaz 21 gadu Latvijas iedzīvotājs;
  • Tev ir galvotājs un fiksēti ienākumi. 

Tīmekļa vietne Kredits15.lv ir neatkarīgs starpnieks, kurš bezmaksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma speciālajiem noteikumiem un citu būtisku informāciju, tādejādi rīkojoties godīgi, taisnīgi, pārredzami un profesionāli, ņemot vērā patērētāja tiesības un intereses. Kredits15.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs. Tīmekļa vietnē ir ievietoti tikai aizdevēji, kuri ir saņēmuši saņēmusi speciālu atļauju (licenci) patērētāja kreditēšanas pakalpojuma sniegšana.


Uzturētājs SIA Online Media. Adrese: Saldus, Lielā iela 9, LV-3801. E-pasts: info@kredits15.lv Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%. Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 5 gadiem. Izmaksu piemērs: Kredīts 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 47.67 €, kopējā summa 572.04 €, gada procentu likme APR 28.74%.