Kredītlīnijas: 4 piedāvājumi

€ 5000 Pirmais kredīts
€ 400 - 5000 Summa

3 - 60 mēn. Termiņš
18 - 70 Vecums

Nekādu komisiju
Saņemšanas laiks 10 min.
No 18 gadiem

€ 3000 Pirmais kredīts
€ 100 - 3000 Summa

62 dienas - 120 mēn. Termiņš
20 - 70 Vecums

Saņemšanas laiks 10 min.
Elastīgi atmaksas nosacījumi
Elastīgs aizdevums 0%

€ 25000 Pirmais kredīts
€ 500 - 25000 Summa

3 - 120 mēn. Termiņš
18 - 75 Vecums

Nepārmaksā
Saņemšanas laiks 30 min.
Minimāla dokumentu pakete

€ 4000 Pirmais kredīts
€ 500 - 4000 Summa

3 - 60 mēn. Termiņš
19 - 75 Vecums

Kredītbrīvdienas 0€
Saņemšanas laiks 15 min.
Izņemt visu uzreiz vai pa daļām
Credit24.lv - SIA "IPF Digital Latvia"
Adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 20140014
E-pasts: info@credit24.lv
Maksimālā GPL: 51.98%
Termiņš: no 3 mēn. līdz 5 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 500 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 12.70 €, gada procentu likme APR 19.86%, kopējā atmaksājamā summa 761.80 €.
Viasms.lv - SIA "VIA SMS"
Adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
Tālrunis: +371 67212412
E-pasts: info@viasms.lv
Maksimālā GPL: 53.90%
Termiņš: no 62 dienas līdz 10 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 100 € uz 12 mēnešiem, gada procentu likme APR 53.90%, komisijas maksa 24.91 €, kopējā summa, kas jāatmaksā, ir 124.91 €.
Sefinance.lv - SIA "Sefinance"
Adrese: Kr. Valdemāra iela 57/59, Rīga, LV-1010
Tālrunis: 8355, 67332317
E-pasts: info@sefinance.lv
Maksimālā GPL: 60%
Termiņš: no 3 mēn. līdz 10 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizdevums 5000 € uz 60 mēnešiem, mēneša maksājums 106.93 €, kopējā summa 6415.59 €, gada procentu likme APR 10.78%.
Ferratum.lv - "Ferratum Bank" p.l.c.
Adrese: ST Business Centre 120, GZR 1027, Malta
Tālrunis: +371 66100023
E-pasts: info@ferratumbank.lv
Maksimālā GPL: 58.53%
Termiņš: no 3 mēn. līdz 5 gadiem
Izmaksu piemērs: Aizņemoties 600 € uz 12 mēnešiem, komisijas maksa 152.67 €, kopējā summa, kas jāatmaksā, ir 752.67 €, gada procentu likme APR 58.53%.

Kredītlīnija

Ikvienam no mums dzīvē var rasties situācija, kad steidzami nepieciešama nauda pēkšņiem lielākiem pirkumiem vai kādai ilgi plānotai iecerei. Šādā situācijā var palīdzēt kredītlīnija, kas ir viens no populārākajiem ātrās naudas aizņemšanās veidiem mūsdienās un kas pavisam nesen papildināja Latvijas kredītu tirgus piedāvājumu. Kredītlīnija darbojas līdzīgi kā kredītkarte - naudas konts, no kura Tu vari aizņemties nepieciešamo naudas summu Tev piešķirtās kredītlīnijas ietvarā, sākot no 50€ līdz pat 4000, ar sevis noteiktu atmaksas termiņu.

Lai saņemtu kredītlīniju, viss, kas Tev ir nepieciešams, ir aktīvs tālruņa numurs, bankas konts kādā no Latvijas bankām un Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam Latvijas pastāvīgam iedzīvotājam. Jāpiemin, ka nepilngadīgas personas nedrīkst saņemt kredītlīniju. 

Ir kompānijas, kas piedāvā saņemt kredītlīniju tikai no 20 gadiem. Kā vienu no iemesliem varētu minēt to, ka 18 un 19 gadus jauni cilvēki vēl nesaprot, ko nozīmē saistības, liela daļa vēl mācās un viņiem nav pastāvīgu ienākumu. 

Ar ko kredītlīnija atšķiras no ātrajiem kredītiem?

Salīdzinot ar ātrajiem kredītiem, kredītlīnija ir daudz izdevīgāks kredīta veids, jo tā piedāvā ne tikai labākus kredīta saņemšanas noteikumus, bet arī daudz zemākus kredītu procentus. Svarīgi pieminēt, ka procenti ir jāmaksā tikai par izlietoto naudas summu.

Kredītlīnija ir labs palīgs, kad ir vajadzība rast risinājumu neparedzētos naudas izdevumos; tādā veidā Tu vari daudz ērtāk plānot savas finanses. 

Galvenie ieguvumi

 • Fiksēta un zema procentu likme;
 • Procenti jāmaksā tikai par izlietoto naudas summu;
 • Nav jāizskaidro naudas izlietošanas mērķis;
 • Katrs klients var izvēlēties gan savu kredītlīnijas limitu, gan arī atmaksas termiņu;
 • Nav vajadzīga ķīla un/vai galvojums;
 • Piešķirto kredītlīnijas naudas summu var izmantot pilnībā vai pa daļām jebkurā diennakts laikā;
 • Pastāv iespēja aizņemties atkārtoti.

Kredītlīnija pilda kredītkartes overdrafta funkcijas

Jau iepriekš tika minēts, ka kredītlīnija darbojas līdzīgi kā kredītkarte. Principā kredītlīnija pilda līdzīgas funkcijas kā kredītkartes overdrafts, taču kredītlīnija bieži tiek uzskatīta par labāku, salīdzinot ar overdraftu, jo kredītlīnijas klientam ir iespējams noteikt, kādu naudas summu un cik ilgu laiku viņam vajadzēs aizņemties no kredītkompānijas, tādā veidā ierobežojot pārtērēto līdzekļu summu un samazinot iespēju iekļūt parādnieku sarakstā. 

Kad Tu būsi noformējis visus nepieciešamos dokumentus kredītlīnijas saņemšanai un būsi parakstījis līgumu, attiecīgā kompānija uz Tavu norādīto kontu nosūtīts pieprasīto kredītlīnijas naudas daudzumu. Ja Tu izmanto kaut vai nelielu daļu vai varbūt arī visu kredītlīnijas piedāvāto summu, Tev palēnām tā ir jāsāk atmaksāt. Kad noteiktajā mēnesī esi atmaksājis vismaz minimālo mēneša maksājumu summu, tad vari vēlreiz izmantot kredītlīnijas piedāvāto naudas daudzumu. 

Tā kā kredītlīnijas ievaros procentu maksājumi tiek piešķirti tikai un vienīgi par iztērēto naudas summu, svarīgi piebilst, ka iztērēto naudas summu no kredītlīnijas var atmaksāt arī daudz ātrāk, tādā veidā ietaupot uz procentu maksājumiem. 

Pieejamā kredītlīnijas summa un saņemšanas laiks

Katru dienu mēs palīdzam neskaitāmiem cilvēkiem atrast viņiem piemērotāko kredītlīnijas aizdevēju, tāpēc ilgi nekavējies un apdomā, kuru kredītlīniju izvēlēsies Tu!? 

Kredītlīnijas summa ir atkarīga no katras kompānijas nosacījumiem un piedāvājumiem, par kuriem vairāk vari uzzināt katra aizdevēja mājas lapā. Ir aizdevēji, kas piedāvā saņemt kredītlīniju pat līdz 3000, kas ir diezgan iespaidīga naudas summa. Katra kredītkompānija izvērtē katru pieteikumu individuāli, ņemot vērā klienta kredītvēsturi, maksātspēju un citus rādītājus. Šī iemesla dēļ pirmais kredīts var būt ar ierobežotu naudas summu, bet tad, kad būsi sevi pierādījies aizdevējam, tad, visticamāk, Tu varēsi nosūtīt kredītlīnijai pieprasījumu pēc daudz lielākas naudas summas. 

Kredītlīniju iespējams saņemt aptuveni 15 - 30 minūšu laikā savā bankas kontā pēc pieteikuma apstiprināšanas (ar nosacījumu, ka Tavs un izvēlētās kredītkompānijas bankas konts ir no vienas bankas). Ja Tu un kredītkompānija izmanto atšķirīgas bankas, tad, visticamāk, nauda Tavā kontā nonāks vienas darba dienas laikā. 

Kredītlīnijas neatmaksāšana norādītajā laikā

Bieži vien, kad cilvēki veic dažādus aizņēmumus (tajā skaitā arī piesakās kredītlīnijai), viņi aizņemas ar domu, ka spēs atmaksāt kredītu laikā. Tomēr dzīvē gadās situācijas, kad cilvēks paliek bez darba, un viņam vairs nav nekādu ienākumu, kas nozīmē arī neatmaksātas kredītsaistības un beigu beigās arī sabojātu kredītvēsturi. Aizdevējiem neinteresē, ka esi palicis bez darba, jo parāds ir parāds - tas ir jāatdod noteiktajā laika posmā. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināti soda (nokavējuma) procenti, kas noteikti noslēgtajā līgumā. 

Būtiski pieminēt, ka ilgstošu saistību neizpildes gadījumā nereti tiek uzsākts parāda piedziņas process, tādā veidā negatīvi ietekmējot aizņēmēja kredītvēsturi, kas var nākotnē radīt grūtības aizņemties kādu no aizdevumiem. 

Noderīgi

 • Sevis izvēlēto kredītlīniju var noformēt jebkurā nedēļas dienā.
 • Kad tiek izskatīts kredītlīnijas pieteikums, tiek pārbaudīta klienta maksātspēja.
 • Kredītlīnijas apmaksu iespējams veikt vienā maksājumā vai arī pa daļām.
 • Kredītlīnijas apmaksas neveikšanas gadījumā var tikt sabojāta Tava kredītvēsture.

Tīmekļa vietne Kredits15.lv ir neatkarīgs starpnieks, kurš bezmaksas iepazīstina patērētājus ar aizdevēju kredīta līguma noteikumiem un citu būtisku informāciju, tādejādi rīkojoties godīgi, taisnīgi, pārredzami un profesionāli, ņemot vērā patērētāja tiesības un intereses. Kredits15.lv neizsniedz kredītus un nav aizdevējs. Tīmekļa vietnē ir ievietoti tikai aizdevēji, kuri ir saņēmuši atļauju (licenci) patērētāja kreditēšanas pakalpojuma sniegšana.


Uzturētājs SIA Online Media. Adrese: Saldus, Lielā iela 9, LV-3801. E-pasts: info@kredits15.lv Maksimālā gada procentu likme (APR): 65%. Kredīta termiņš: no 62 dienām līdz 5 gadiem. Izmaksu piemērs: Kredīts 500 € uz 12 mēnešiem, mēneša maksājums 47.67 €, kopējā summa 572.04 €, gada procentu likme APR 28.74%.