Izvēlies savus atlases kritērijus, aizpildi visu nepieciešamo informāciju un saņem labāko piedāvājumu

Populārākie meklējumi

Kas ir kredits15?

Kredits15 ir viens no populārākajiem kredītu salīdzināšanas portāliem visā Latvijā, kas piedāvā internetā salīdzināt un iegūt aizdevumus. Šeit Tu varēsi apskatīt pieprasītākās un populārākās aizdevēju kompānijas Latvijā, kas gan jauniem, gan pastāvīgiem klientiem piedāvā izdevīgus aizdevuma nosacījumus.

Pateicoties kredits15, klients var saņemt piedāvājumu dažu sekunžu laikā. Ņemot vērā mūsu tehnoloģiju attīstību, arī nauda Tavā kontā tiks ieskaitīta 15 minūšu laikā, kas būtiski ietaupa laiku.

Izvēlies sev piemērotāko aizdevēju kompāniju

Mūsu sapņi mēdz būt dažādi - varbūt kāds vēlas doties ceļojumā, kāds cits remontēt dzīvokli vai māju, vēl kāds vēlas iegūt savā īpašumā jaunu automašīnu, bet varbūt  Tu vēlies iegādāties kādu sen kārotu preci. Kredīts internetā palīdzēs piepildīt Tavus sapņus un vēlmes! Izvēlies nepieciešamos kritērijus (aizdevuma summu, atmaksas termiņu, mēneša maksājumus, procentu likmes) un apskati kompānijas, kas visvairāk ir piemērotas Taviem izvēlētajiem kritērijiem.

Iesakām izskatīt katru aizdevēju kompāniju atsevišķi un tikai pēc tam izvēlēties kompāniju, kas piedāvā Tev visatbilstošāko aizdevumu.

Kāpēc izmantot kredītu salīdzināšanu?

Nereti cilvēki, pirms iegādājas preces vai pakalpojumus veikalos, veic cenu salīdzināšanu. Lai cilvēks būtu pietiekami informēts, izmantotajam salīdzinājumam ir jābūt pareizam, lai ietaupījums no cenu salīdzināšanas ir reāls. Viegli saprotama un skaidra informācija par preci/pakalpojumu sniedz labumu gan tās patērētājiem, gan uzņēmumiem.

Līdzīgi ir ar kredītu salīdzināšanu. Informācija par aizdevējiem mūsu salīdzināšanas portālā regulāri tiek atjaunota un papildināta, tāpēc pie mums ir pieejami jaunākie kredītu kompāniju piedāvājumi un to sniegtie pakalpojumi. Salīdzinot dažādus aizdevējus, pastāv iespēja izvēlēties aizdevēju ar vismazāko mēneša maksājumu, zemām procentu likmēm, lielāku kredīta summu un ilgāku atmaksas termiņu. Kredītu kompāniju salīdzināšanu var veikt pavisam ātri un vienkārši.

Ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, piemēram, par kavētiem un laikā neveiktiem maksājumiem, tad atbildes noteikti varēsi atrast izvēlētās aizdevēju kompānijas mājas lapā. Bieži vien aizdevēji savās mājas lapās piedāvā sadaļu "Biežāk uzdotie jautājumi", kurā iespējams atrast atbildes uz dažādiem jautājumiem un neskaidrībām.

Kādu informāciju var iegūt, veicot kredītu salīdzināšanu?

Veicot kredītu salīdzināšanu Kredits15, iespējams iegūt ļoti svarīgu informāciju, kas ļauj izvēlēties piemērotāko aizdevumu. Kredītu salīdzināšana sniedz informāciju par:

  • Minimālo un maksimālo aizdevuma summu, kuru piedāvā konkrētais aizdevējs;
  • Pirmo kredīta maksimālo summu;
  • Aizdevuma atmaksas termiņu;
  • Maksimālo gada procentu likmi (GPL);
  • Komisijas maksu;
  • Vecuma ierobežojumiem;
  • Kredīta kopējām izmaksām.

Izmanto Kredits15 aizdevumu salīdzināšanu bez maksas

Izmantojot aizdevumu salīdzināšanu mūsu portālā, Tev netiks pieprasīta nekāda papildus maksa - aizdevumu salīdzinājums pieejams pilnīgi visiem bez jebkādas maksas! Svarīgi piebilst, ka kredītu varēsi tērēt arī jebkādiem mērķiem, un Tev nevienam par to nebūs jāatskaitās.

Katru dienu mēs palīdzam lielam skaitam cilvēku atrast izdevīgāko un piemērotāko aizdevēju - mēs varam palīdzēt arī Tev!

Soso.lvFerratum.lvViasms.lvBino.lvFinea.lvSoscredit.lvCredit24.lvLatkredits.lvDalidali.lvSefinance.lvAvafin.lv