Blogs

Kā ieekonomēt svētku dienās? 2018-06-29

Gadā ir neskaitāmas svētku reizes, kuras tiek nepacietīgi gaidītas, lai tās tiktu atzīmētas, pulcinot ģimeni, tuviniekus un draugus uz kopīgu satikšanos reizi. Nenoliedzami svētkiem ir savas vērtības, kāpēc tie tiek svinēti. Pamatā var būt pašu svētku radīšanas process un noskaņa, kā arī tradīcijas, kuras tiek atsvaidzinātas vai iedibinātas no jauna.

Jāņu svētku nepieciešamības 2018-06-15

Vasaras pilnbriedā neatņemama sastāvdaļa ir vasaras saulgriežu svinēšana jeb vienkāršāk Jānu dienas atzīmēšana. Tas ir brīdis, kad saule atrodas savā visaugstākajā punktā, kas saistāms ar tās nozīmīgo lomu dabā, kad ir visgarākā diena un visīsākā nakts. Šobrīd tie var šķist vislatviskākie svētki, kas saglabājuši senču veiktās rituālās vajadzības.

Ferratum Bank kredītlīnija bez procentiem 2018-06-05

Ikdienā var gadīties situācijas, kad papildus naudas līdzekļi ir nepieciešami un no tā nav iespējams izvairīties. Ferratum Bank savā nozarē strādā ilgi un nodrošina saviem klientiem iespēju atrisināt dažādas finanšu grūtības, piedāvājot vairākus piemērotus risinājumus. Ferratum Bank vēlme ir palīdzēt cilvēkiem uzlabot viņu dzīves kvalitāti un maziem solīšiem tuvināt viņus lielāku mērķu sasniegšanai. Tieši sīks finanšu trūkums bieži vien ir traucēklis vērienīgāku plānu īstenošanai, tāpēc Ferratum Bank tic, ka ar nelieliem finanšu aizdevumiem Tev var palīdzēt tos sasniegt.